Nog 9 weken voordat de Weekendschool weer begint op 11 september. Eén van de lessen die we vorig jaar hebben gehad is fotografie: samen met studenten van het Koning Willem I College hebben onze leerlingen de foto’s voor het aftellen gemaakt. Dus als je ook zin hebt om dit te leren of over politiek iets te weten te komen of een keer in de rechtbank te zitten of noem het maar op te doen, meld je dan aan. Er zijn nog enkele plaatsen vrij! Wil je nog meer foto’s zien over het aftellen volg ons dan op onze Facebookpagina.

Nog 9 weken!

Categorieën: algemeen

Laat een reactie achter


Opheffing Weekendsch

Het bestuur van de Stichting Weekendschool de Bollebozen ‘s-Hertogenbosch heeft […]

Financieel jaarversl

In het bestuur is de jaarrekening 2018-2019 vastgesteld. U kunt hier […]

Jaarverslag 2018-201

U kunt nu ons Jaarverslag schooljaar 2018-2019 downloaden.

Open lessen op BBS d

Op woensdag 19 juni en vrijdag 21 juni verzorgt Weekendschool […]

Eindpresentatie

Tijdens dit schooljaar hebben we ons meer gericht op talentontwikkeling […]

RSS not configured